GEGUŽĖS 06 23:55:45
5°C JUNTAMA: 1°C
Čia gali būti jūsų reklama!
Grįžti į visus renginius
236
Pašėlusi komedija. „Rasos nuovadoje" GARGŽDAI

Spustelėkite dukart, kad padidintumėte

Pašėlusi komedija. „Rasos nuovadoje" GARGŽDAI

Gegužės 5 DIENĄ

18:00 VAL.

Gargždų kultūros centras


Kitoks teatras pristato:
Pašėlusi komedija. „Rasos nuovadoje". Pagal spektaklius „(Ne) Galiu tylėti (Ne) Galiu mylėti. Šventė tęsiasi “
Po Lietuvą turą pradeda subtiliai intelektualaus humoro prisodrinta „Kitokio Teatro“ komedija „Rasos nuovadoje" pagal spektaklius „(Ne) Galiu tylėti, (Ne) Galiu mylėti! Šventė tęsiasi ” Top rinkinys (rež. Ričardas Vitkaitis, adaptacija Ainis Storpirštis) – sumušę lankomumo rekordus!
Komedijoje susitinka trys charizmatiškos, krykštaujančios supermoterys. Viena per kitą jos kleketuoja savo istorijas – ir dūzgia, lyg bičių avilys, aliarmo metu! Čia net patys privačiausi niuansai išparceliuojami draugių teismui. Stebint neįtikėtinas moterų gyvenimo situacijas, nevalingas kvatojimas palaipsniui apsėda visą salę. Ir nebelieka kitos išeities – kaip tik prisijuokti į valias!
Komedijos aktoriai – žiūrovams puikiai pažįstami iš TV laidų, kino filmų, serialų:
⭐ Aušra Štukytė,
⭐ Oneida Kunsunga,
⭐ Gabija Jaraminaitė,
⭐ Ilona Kvietkutė,
⭐ Gabija Urniežiūtė,
⭐ Marius Repšys,
⭐ Anis Storpirštis,
⭐ Tadas Gryn,
⭐ Dovydas Stončius.
Komedija atskleis: moteris – tai tūkstančiai veidų ir vaidmenų; žemėje visi keliai veda į moterį, o ne į Romą; moteris tai deivė, gundytoja, kerėtoja ir pinčukas viename! Bet kaipgi pasaulis be moterų?!
Užgriuvus netikėtai didžiuliam pasisekimui, kūrybinė komanda pakeitė aktorių garderobą, žiūrovus herojės stebins naujomis, spalvingomis suknelėmis. Laukia ir daugiau staigmenų.
Rasos 1+2 (Ne) Galiu tylėti (Ne) Galiu mylėti. Šventė tęsiasi “ – tai kultine pretenduojanti tapti komedija, subalansuota ir moterims, ir jas labiau trokštantiems suprasti vyrams.
Misija - neįmanoma?
Susitikime ir pažiūrėsime.
KŪRYBINĖ KOMANDA:
Režisierius - Ričardas Vitkaitis,
Adaptacija - Ainis Storpirštis
VAIDINA:
Draugės - Oneida Kunsunga, Ilona Kvietkutė / Gabija Jaraminaitė, Aušra Štukytė / Gabija Urniežiūtė.
Policininkas - Marius Repšys / Dovydas Stončius.
Korumpuotas verslininkas - Ainis Storpirštis / Tadas Gryn.

Nori nepamiršti?

Pridėk šį įvykį į savo Google kalendorių.

Pridėti į kalendorių
Pasidalink su draugais
Atgal į visus renginius
Gargzdai.info © 2026

VIP RENGINIAI