PALANGOS MIESTO LABDAROS BĖGIMAS IR ĖJIMAS „ROTARY END POLIO“ 🏃♂️🏃♀️
📅 2026 m. rugsėjo 5 d.
📍 Palangos stadionas, Sporto g. 3
⏰ Startas – 10:24 val.
Kviečiame bėgti, eiti ir drauge prisidėti prie kilnaus tikslo – pasaulinės Rotary iniciatyvos išnaikinti poliomielitą!
Simbolinis starto laikas – 10:24 – pasirinktas neatsitiktinai. Spalio 24-ąją minima Pasaulinė poliomielito diena, primenanti apie viso pasaulio pastangas galutinai įveikti šią pavojingą ligą.
Nuo 1988 m., kai buvo pradėta pasaulinė poliomielito išnaikinimo iniciatyva, viruso atvejų skaičius sumažėjo 99 procentais. Šiuo metu poliomielitas endeminis išlieka tik dviejose šalyse – Pakistane ir Afganistane. Siekdama galutinai išnaikinti šią ligą, Rotary suvienijo jėgas su Pasaulio sveikatos organizacija, UNICEF, Bilo ir Melindos Gatesų fondu bei kitais svarbiais partneriais.
🏁 RENGINIO PROGRAMA
• 10:24 val. – 5 km bėgimo ir ėjimo startas
• 10:35 val. – 400 m vaikų bėgimas
• 12:00 val. – apdovanojimai
⏱️ 5 km distancijos laiko limitas – 100 minučių.
Visiems finišavusiems bus įteikti išskirtiniai labdaros bėgimo ir ėjimo „ROTARY END POLIO“ medaliai. 🏅
Šiame renginyje svarbus kiekvienas žingsnis. Nesvarbu, ar 5 kilometrus bėgsite, ar eisite – savo dalyvavimu prisidėsite prie pasaulio be poliomielito.
Suburkite šeimą, draugus ir kolegas – susitikime Palangoje 2026 m. rugsėjo 5 dieną!
Registracija ir nuostatai:
https://gargzdai.info/292