kiti gargzdai

INFORMACIJA:

  Mūsų bendruomenė nusiteikusi visada pagelbėti Jums brangieji!

  SKELBIMAI, REKLAMA, NAUJIENOS, FOTO IR VIDEO ARCHYVAI, RENGINIAI, INFORMACIJA, AUGINTINIS, KAIMYNAI.

  Turite kažkokios vertingos senos INFORMACIJOS ar FOTOGRAFIJOS, galbūt VIDEO? Susisiekite būtinai ir mes patalpinsime Jūsų medžiagą į mūsų portalą! Elektroninis paštas: [email protected]

  DINGO kažkas ar kažką RADOTE? – Būtinai susisiekite parašydami mums arba skambinkite betkokiu paros metu 868399766 arba susisiekite elektroniniu paštu: [email protected].
Lengviausias susisiekimo būdas parašius mums į facebook paskyrą: https://www.facebook.com/pg/www.Gargzdai.info/

  Norite kad Jūsų NEMOKAMI RENGINIAI vykstantys Gargžduose ar Klaipėdos rajone atsidurtų mūsų tinklapyje ir facebook puslapyje? Sukurkite facebook event/renginį ir pridėkite mūsų puslapį „Kiti Gargždai / Gargzdai.info“ prie renginio „co-host“.

  RENGINIUS galite atsiųsti ir elektroniniu paštu: [email protected] arba [email protected] su renginio plakatu, bei aprašymu.
Laiškas turėtų atrodyti taip: RENGINIO PAVADINIMAS, RENGINIO DATA IR LAIKAS: (PRADŽIA, PABAIGA), RENGINIO VIETA (ADRESAS), RENGINIO APRAŠYMAS (NERIBOJAMAS).

  Prašome visų pagalbos ir palaikymo GYVŪNAMS ir kviečiame, bei prašome prisijungti, nes Jiems labai reikia Jūsų palaikymo.. https://www.facebook.com/groups/MusuGyvunai/

 
DINGO, RASTAS, DOVANOJAMAS AUGINTINIS
Vieša grupe · 51,487 nariai
Prisijungti prie grupes
 
 
Skelbiu.VIP GARGŽDAI KLAIPEDA KRETINGA ŠIAULIAI KAUNAS VILNIUS
Vieša grupe · 136 319 nariai (-iu)
Prisijungti prie grupes
 
 
GARGŽDAI
Vieša grupe · 45,072 nariu
Prisijungti pie grupes
 
Gargzdu sporto mokykla
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas